Emilia Siepkowska

Wiceprezes i współzałożycielka Stowarzyszenia Wschód Kultury. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, współpracowała z wieloma orkiestrami podczas tourne koncertowych m.in. w Europie i Azji, a także w USA. W latach 2007-2010 muzyk i manager Orkiestry Symfonicznej Filharmonii we Wrocławiu oraz manager Wrocławskiej Orkiestry Barokowej, której płyta otrzymała w 2011r. nagrodę Fryderyka (producent wykonawczy). W 2009r. koordynatorka projektu Perfect Symfonicznie. Współpracowała przy realizacji koncertów podczas Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans.
Obecnie związana z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie jako muzyk solista. Współpracuje z Teatrem im. Osterwy, Teatrem Starym w Lublinie oraz Chórem Politechniki Lubelskiej. Autor projektu „007 Bond Symfonicznie” (nagroda za najlepszy koncert roku). Założycielka i manager kwartetu smyczkowego „Kwartemia”.

Aleksander Resiak

Prezes i współzałożyciel Stowarzyszenia Wschód Kultury. Absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Edukacji Artystycznej na UMCS w Lublinie.
Czynnie działający kompozytor, aranżer i pedagog. Współpracuje z Teatrem Muzycznym oraz Teatrem
Starym w Lublinie. Od 2006r. kontrabasista- solista Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie oraz
członek i współzałożyciel kwartetu smyczkowego Ambitus, Kwintetu Stowarzyszenia Wschód Kultury, autor projektu „007 Bond Symfonicznie” (najlepszy koncert 2017 roku) oraz koncertów patriotycznych w latach 2018 i 2019 związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z pasji do tworzenia muzyki – kompozytor, aranżer.